Surmanuhtluse poolt või vastu ehk hülgemöla vol1

Ma ei ole nii ammu kirjutanud,et häbi hakkab, aga samas mul pole midagi huvitavat käsil ka. Käin vaikselt enda Bermuda kolmnurgas tööl ja kui tööl ei ole, siis trennis ja kirun, et miks ma ikka veel p..s olen. K ei luba paks enda kohta öelda 😦  Trahvi saan muidu. Igal juhul homme lähen ,,rasvaimusse,, 😀 ! Aitab sellest naljast. Tegelikult mitte invasiivsesse, aga abiks ikka. Seda peaks nelja nädala jooksul kuuridena kasutama, aga nooh ajaga on suht kitsas, aga üritan mahutada. Niisama mul midagi kirjutada ei ole, siis parem vastangi küsimustele! Küsimusi nägin kellegi blogis.  Kahjuks ei mäleta kelle omas, et ,,varas,, olen!
Kas päikese- või suusareisid?

Ma olen ühe korra elus suusareisil käinud ja teisel päeval läksin kaaslasega tülli. Mina olen pigem laua inimene, aga tema oli suuskade peal ja üle kümne aasta mäesuuska sõitnud. Utsitas siis mind, et tule tuleee proovi ka. Njooo proovisin…rohkem mitte kunagi ei proovi! Lehm jääl näeb ka graatsilisem välja, kui mina mäesuuskadel. Ei saa mina aru, kuidas need jalad koos püsima peaks. Ülejäänud reisi veetsin niisama suusamajas vedeledes ehk päiksereis! 😀 Päiksereis ka kindlasti selline, et ringi matkata ja avastada kohalikku päris elu ja kultuuri, mitte all in hotell ja ainult randa. Sedasi ma ei oska ega suuda.

Mis on su kõige vihatum kodutöö?

KORISTAMINE !!! Mulle meeldib koristada, siis kui mul tuleb tuju. Kahjuks tuleb mul tuju
üks kord kvartalis… Lihtsalt ma olen suht Monk puhtuse osas, aga viibin kodus suhteliselt harva, aga tolm paneb seal sellist pidu ja kepsutavad nagu jänesed, sest uskumatu, mis tolm tekib paari päevaga. Kuhu kaob raha ja kuidas tekib tolm? Tahan vastuseid nendele küsimustele! Olgu, raha löön ma ise laiaks, aga tolmu müsteerium püsib.

Mis on su lemmik pitsa peal?

Hmmm, ma pole väga pitsa inimene. Ananass, sinihallitusjuust ja rukola ?

Kas näeksid end kunagi veganina?

Kahjuks/õnneks mitte. Ma ei söö väga sealiha. Ainult maal viibides, aga näiteks kodujuust, muna, keefir ja head juust on ikka üle prahi! Mmmm….

Parim raamat?

,,Hõbevalge,, Lennart Meri, ,, Apteeker Melchior ja Gotlandi kurat,,

Milles oled sa koba?

Milles ma ei oleks ? 😀 Koba olen kindlasti koristamises ehee. Tegelikult hmm järjepidevuses ja reeglite jälgimises. Kui keegi ütleb, et MA PEAN, siis mul tekib kohe vastupidinereaktsioon ja teen kõike võimalikult nii nagu ei tohiks…

4e251f743c3ea49398eab569789e48f0

Kas oled usklik/ebauslik?

See on nüüd väga halb nali, aga eile vaatasin Airbalticu kaudu pileteid Pariisi ja mind noriti eile päris palju, et juba mineku mõttest läks kirikule tuli räästa ehk pagan, mis pagan.

Ma usun,et on olemas keegi või, et meil kõigil on määratud oma teekond, aga et oleks
jumalad jms ma ei usu. Välismaal viibides meeldib mulle kirikutes väga käia ja ma ei tule
kirikust kunagi nii välja, et ma ei oleks annetanud ja küünla süütanud. Ma ei lähe kunagi
kolme harulise posti alt läbi ja ma astun hommikuti alati parema jalaga välja! Samuti iga
hommik tervitan enda kaitseingleid ja palun, et nad minuga oleks. Oooot, ma kuulen sireeni hääli. Krt keegi kutsus mulle hullari järgi 😀 Aaaa, kui lind mu peale kakib, siis ostan kohe ka lotopileti 😀 Samas, kui must kass üle tee jookseb, siis koju tagasi patja nutma ma ei torma ehk 50:50.

Mis on õnneliku suhte saladus?

Mina üksiku konnana vist seda ei tea, aga julgen arvata, et usaldus ja ühine huumorimeel. Mul on nii must huumor ja sarkasm on mu teine nimi, et mind on ikka väga palju vaadatud, et wtfffffffff
Lemmik aastaaeg?

Kõik! Kui peaksin valima,et kas igavene suvi või talv, siis ma vist kalduks talve poole…
Ma olen see üks 1,3miljonist, kellele meeldib talv päriselt, aga samas meeldib kevad. Eriti, kui kõik roheliseks läheb ja õide puhkeb ja siis meeldib suvilas aega surnuks lüüa, meres suplemas käia ja sügisel lehti riisuda ja vaadata seda värvide gammat ehk me oleme väga heas seisus! Suurepärane, et meil on neli aastaaega ja ei teki üksluisust.

Millised kolm asja sinu käekotist võib leida?

Ma olen nüüd mega igav ja hall eestlane ja vastan, et võtmed, rahakott ja veepudel…naliii!

Mu käekotist leiab näiteks sellise väikse tasku, kus on esmaabi asjad kaasas. Kunagi oli kapocket mask. Sularaha natukene, sest ma olen see ,,rumal,, kes kodutule tavaliselt ikkagist annab. Tähendab, mitte ,,püsikatele,, Okeii Pärnu püsikale annan kogu aeg, aga Tartus osadele püsikatele ma ei anna, sest ma tean nende tausta. Kui keegi ütleb, et „oiii mul pole söögiraha või bussipileti raha“, siis pigem ütlen, et lähme ja ostame ja kui näen, et hakkab pada ajamine, et raha ikka parem jms, siis ma ei anna!

Mida sa meeste puhul ei mõista?

Ma ei mõista nende puhul mitte midagi! Olgu olgu. Tegelikult ma ei mõista või pigem olen kade nende ükskõiksuse peale. Kuidas nad alati suudavad nii rahulikud olla ja põhimõttega, et mine vooluga kaasa. Tahaks ka osata. Naised ongi vist muretsejateks loodud, sest muidu kodus kõik oleks ligadi logadi, hmm.
Ei mõista ka seda põhimõttet, mees maksab! Kullakesed meil on 21sajand… Džentelman olla on väga viis pluss, aga kui olen kuskil söömas ja soovin korraks tualeti minna ja mees selle peale püsti tõuseb, siis mul on küll selline meeeh. Samamoodi mind tohutult häirib tooli ,,alla aitamine,, Ma ise olen vist mega mats, aga mu ellu on sattunud mehed, kes on mega džentelmenid ja olen ikka päris palju nahutada saanud, et ma pole naiselik, aga cmoooon ma jõuan auto uksest sisse/välja 10x kõndida seni kuni mees selle avab 😀 Ma olen suht kärts mürts ja ma lihtsalt ei jaksa oodata, kui mees kohale loivab, et see uks avada 😀

3cbfa3a020a426aaae5d3b86235d4922

Kas sa oled realist või unistaja?

Mõlemat, aga pigem ikka realist. Unistada mulle meeldib, aga kui ma tean,et mul ei ole raha, et Soola tänavale 300K korterit osta, siis ma ei hakka unistama, aga äkki… 😀

Mis sul parasjagu elus käsil on?

Just praegu teen ,,hoogsalt,, tööd. Peaksin esmaabi kappe minema täitma ja ootan äkki korv võtab ise jalad alla ja läheb täidab nad ära…hmmm.
Tegelikult suurim peatükk vist on ikka vana hea ,,igavesti paks,, peatükk 😀 ehk kaalulangus projekt. Mul tegelikult niiiii vähe vahe eesmärgini minna, millal ma mõtleks, et deeem saingi hakkama, aga samas ma ju tean ennast, et siis sean uue sihi ja hakkab sama pull pihta. Ma võin teha trenni ja õigemini teengi, aga see kuradi toitumine! Eii mul ei ole ülesöömise probleemi, mul on näljutamine pigem probleemiks. Ma jätan toidukordi ära ja mõtlen, et ,,ooh näe 500kcal kokkuhoitud nagu naksti,, Vahepeal oli päris hea juba, aga nüüd kuidagi hakkab jälle tekkima. Samas nii kiire elutempo ka, et vahepeal pole reaalselt meeles süüa. Mul pole näljatunnet ka.  Käin abi saamas ja pikutamas, aga tegelikult ma saan aru kuna ma näljutan end, aga trenni teen 5-7x nädalas, siis keha paneb kõik ,,sahvrisse,,
Ps! See nädal on jõusaalis VIIISx15 seeriad ehk tsauuu pakaa oli teiega tore, aga homme ma sinna jõuksi otsad annan 😀 5×15 tundub ikka mega palju, aga saabki mu 6n läbi ja saan treenerile kirjutada, et ma pole alla andnud, jeiii.

4ed6c13f4e7a79edd067af21f496d782
Milline vanasõna sind kõige paremini kirjeldab?

Oooh, võtke kohe mugavam asend ja võibolla väike snäkk. Neid on palju! 😀 Ma ei oska
üksikut valida. Kui võtta arvesse mu kriitikameelt, siis ilmselt “enda silmas palki ei näe, teise silmas pindu küll” või ,,pada sõimab katelt,, ?
,,Aegamööda saab härg jänesele järele.“ See kirjeldab kõige paremini mu kaalulanguse
teekonda.
,,Kurk kulutab enam, kui käed teenivad.“ Mina ja mu suur suu…oeh jah. Kui palju on neid olukordi kui ma mõtlen krttttt. Mul on totaalselt filter aju ja suu vahel puudu. See asi on paranenud, aga päris palju ikka vahest mõtlen nooooojah, välk ming tuhaks löögu.
,, Mida vaiksem tuul, seda lähem torm.“ Oooojaaa mu lähedased alati ütlevad, et kui ma
vaikseks jään ja omaette kuskil käin ja olen, siis varsti plahvatan, et parem on oma asjad
pakkida ja mõneks ajaks Siberi rongile pilet muretseda.
,, Ära peksa härga, härg läheb pekstes hullemaks!“

Ma tahaks aasta pärast igal juhul olla see, et ,, Näe palju, kuule palju, ära palju pajata!“ ,,Tea palju, räägi vähe!“

Lemmik kehaosa naiste/meeste juures ?

Mul pole lemmikut. Meeldib tervik.

Mida keelaksid naistel/meestel kanda?

Speedod peaks olema keelatud ! Naistel hmm…

Mis on need kolm asja, mida poest alati ostad?

Paprikat, nuikapsast ja sidrunit.

Lapsepõlve hüüdnimi?

Väike hüljes ja Põskin

Lemmiksöök? Kõige vähem lemmikum söök?

JÄÄTIS !!! Kui mul oleks selline ainevahetus, et ma võiks süüa mida hing ihkaks ja oleksin
ikka normkaalus, siis ma ausalt sööks igaks toidukorraks jäätist. Ilma naljata. Lemmiksöök on ka Mamma tehtud mannavaht ja pannkoogid. Kana-kookosesupp on ka topis. Kõige vähem lemmik söök on kõik toiduained ja olevused, mis tulevad merest. Mu isa on kalur ja lapsena pidin ikka tühja kõhuga magama minema, sest oma mure, kui kala ei söönud. Okeiii okeii… nali nali. Mu ema juba karjatas niikuinii ekraani taga MIIIIDAAAA. Lihtsalt sõin vett ja leiba, hihiii nali jälle. Igal juhul jah, söön ainult kohafileed, värsket lõhet ja suitsuahvenat ja vimba kõik muud kalad/taimed võivad merre tagasi ujuda. Punapeet ja oad on ka sellised, mis mu õnnetaset veres ei tõsta.
Kas kontsad või tennised?

Kahjuks pean vastama, et tennised.

Mis ajab sind närvi ?

Suur kaalunumber ? 😀 Olgu, närvi ajab on veidi vale öelda, aga aeglased/rumalad inimesed ? Ebaõiglus ka. Oma hinges olen ma maailmapäästja, aga kahjuks/õnneks ainult enda hinges.

Kui saaksid teha ühe seaduse, siis mis see oleks?

Ütlen kohe, et kui oled nõrgema närvikavaga või selline, et „kõik inimesed on ilusad ja head“, siis ära edasi loe…
Oioioii. Peale selle vastuse kirjutamist viiakse mind kindlalt hullarisse või visatakse tänaval mädanenud munadega, aga surmanuhtlus ja avalik piinamine !
Avaliku piinamise all mõtlen,et kõik need *** kes lapsi/loomi või ka teist inimhinge
vägistavad, siis raekoja platsil teeks avaliku piinamise. Sedasi,et see *** ise paluks,et palun tapke mind, aga võidurõõmsalt vaataks näkku ja piinaks edasi. Ma lihtsalt EI SAAAAA aru,et need vä… vägistavad lapse vms ära ja saavad paar kuud TINGIMISI. Kuidas on see võimalik? Alles hiljuti lugesin uudist, et sarivägistaja vabanes vanglast varem HEA KÄITUMISE pärast, mis kuradi hea käitumise? Sa oled kellegi elu ära rikkunud ja saad hea käitumise pärast välja,wtfff?!?? Sama see sarimõrvar, kes kohtus hakkas rääkima, et tema INIMõigusi on rikutud. See siga tappis ise mitu tükki ära ja nüüd räägib inimõigustest. Oled kellegi ära tapnud, siis vastatakse samaga ehk surmasuhtlus ja eiii mingi valutu süst, vaid kas happevanni või jälle mingi rets piinamine. Vabandust, aga see on koht, kus paljud võivad mind vaadata, et ma olen väga ** inimene, aga neid asju ma lihtsalt ei mõista.

Ma kunagi tahtsin vanglas töötada. Ma ei tea miks! Igal juhul mu mõistus sai aru, et ma
lõpetaks ise vangis, sest kui ma näeks või saaks teada, et keegi on last pilastanud, siis ma ei oleks iseenda osas kindel olnud,et oiiih näe vale asi sai…

Müts maha nende ees, kes suudavad seal töötada. Nad peavad vaimselt väga-väga tugevad isiksused olema. Kui keegi hetkel raputab pead ja mõtleb, et ise on vande andnud ja nüüd sedasi, siis… Ma ei sildista kunagi oma töös inimesi. Mul on ükskõik kas joodik/kodutu/rikkur. Ma võin omaette ventileerida, aga mitte keegi ei saa sellepärast kehvemat abi, sest on kuidagi teistsugune, aga isik kes on kätt tõstnud lapse/looma suhtes on mu jaoks prügi, mis tuleks pressi alla panna ja siis põlema pista… Vabandust, aga nii on.
Julgen ka välja öelda, et kui ma kunagi peaks lapse saama ja keegi mu last ära kasutaks, siis ma lähen kohe omakohtu peale välja. Ma isegi ei hakkaks lootma, et seadus karistab…

Mis on mehe juures oluline?

Mees peab olema mees! Mees on ikkagi perepea ja kui naine võib tugev seal kõrval olla, siis ikkagist iga naine tahab sellist meest, et kui elus raskem periood, siis on kelle kaissu end ära peita. Hea hing ja süda – haaah, kui orginaalne.
Sellist ülalt alla vaatamist ma ka ei salli, et oo kõik on võrdsed, aga ma olen võrdsem…what ? Musta huumorit peab ka mõistma.

Suurim eneseületus?

Olin pisikesest maakolkast pärit, aga otsustasin,et mina lähen nüüd suveks Euroopasse. Olin (vist) 16aastane. Ostsin valesse lennujaama piletid. Aru sellest sain alles kohale jõudes ja nii ma seal nutsin ja mõtlesin, cmoon mida sa töinad, ise sa siia tulid! See on mu üks kõige ägedamaid kogemusi siin elus. Sealt sai alguse mu üksinda reisimine. Tegin ka seal oma esimese benji-hüppe. Ma küll tahtsin alla tagasi tulla, aga mind pm. lükati alla ja see oli mega eneseületus, sest kõrgusega pole mul just parimad suhted.
Teine eneseületus on kindlasti Bulgaariasse minek, et seal haigla praktikaid teha. Eestlane, kes on harjunud,et internet on ka rabas või iga künka otsas oli nüüd riigis, kus pm.internetti polnud, aga koolitööde tähtajad muudkui tiksusid ja said korraks netti, et lugeda tähtaegületatud…F! Üleüldse see kultuur ja haigla oli, nagu oleks u. 30-40a ajas tagasi rännanud. Kedagi ei kottinud, kas olid seal või ei ja lihtsalt seisid kuskil. Ma esimesed nädalad nutsin (isssand milline töinaja ma olen :S ) Skypes ütlesin (kui seda oli!) kodustele, et ma tulen ära. Ema ütles, et tule tagasi, maksame trahvi ja elu läheb edasi, aga ma olen ju eestlane! Kange nagu kadaka juur. Mõtlesin kurat, siis olen allaandja! Tuleb hakkama saada ja kõik. Kolm kuud hambad ristis pingutusi ja nüüd ma hindan Eesti meditsiini VÄGA. Kui keegi julgeb viriseda ja öelda, et issand meil ikka nii halb, siis ma oma mõtetes alati virutan.
Minu suurimad eneseületused on kindlasti veel ees!

Kas mahlane burger või tort ?

Mahlane burger bataadi friikatega!

Mis on see isiksuseomadus, mis sulle enda puhul ei meeldi?

Kus me nüüd siis alustame…? Kärsitus, inisemine, rumalus, püsimatus.

Suur suu, mis ei oska vait olla, kuigi võiks.
Ma verbaalselt tundun täis tont või noh olengi, aga oma hinges ja südames ma tahan
tegelikult kõigile head… Ma arvan,et mul on see nn.paksude kaitserefleks, et ma ründan esimesena, siis olen ,,ilge tegija,, Ma tegelen sellega ja üritan õppida vaikima, aga see on niii raske 😦
Ma tõesti ei tea, miks ma ei oska vait püsida ja muidugi pidevalt selle nn. ,,õigluse,, otsimine. Ma ei suuda asjadest mööda vaadata ja alati torgin oma nina sinna, kuhu pole vaja. Vales seltskonnas sarkasmi pildumine on ka selline,et oooh jah. Kui palju piinlikke momente oleks mu elus võinud olemata olla… 😀

Kus näed ennast 5 aasta pärast ?

Loodan, et olen iseendaga ära leppinud ja elan õnnelikus harmoonias iseendaga. See tundub võibolla väga imelikult, aga ma kaklen iseendaga ikka väga palju. Kõigele lisaks loodan,et olen ära otsustanud, mis linnas ma elada ja töötada soovin ja töötan ühes töökohas. Mitte eiole kits mitme heinakuhja vahel.

 

Elu kolm suurimat unistust ?
Kas realistlikud või fantaasia maailmast ? Külastada kõiki seitset maailmaimet ning reis Antartikasse, et pingviine oma silmaga näha. Mõtlen looduses viibivaid pingviine, mitte kuskil aias.
Omada kodu, kus on ümberringi oma maa, et kui ma tahan alasti õue minna, siis politsei mind ära ei viiks ehk ma olen pärit metsast! Lähim naaber 500m kaugusel ja kui omada maja, siis kindlasti mitte nii, et naabriga aknast tõtt saaks vaadata. Väike maalapp ja kasvuhoone, aga tõesti VÄGA väikesed, et lapsel oleks lapsepõlv ja tal oleks rõõmu maasika noppimisest või näeks. kuidas seemnest kurk kasvab ja kindlasti, et oleks võimalus lemmikloomi pidada 😀 Ma tahaks kõigest servalit, alpkat, rebast, siili, üks genet võiks ka olla hmmm koerad niikuinii 😀

Supervõime, mida sooviksid omada?

Supersilmi ehk kui ma vaatan inimese peale, siis oskan öelda kõik tema haigused ja millele peaks hakkama rohkem tähelepanu pöörama. Filmis ,,Lucy,, tal on see võime ja ma tahaks ka!

Kolm asja, mida enamus Sinu kohta ei tea ?

Mul oli sündides üks jalg teises lühem ja arst lubas, et ma hakkan lonkama, aga mu ema oli kange vene mutt ja tegi tsikiprikit ja mu terveks. Olgu tegelikult viitsis mind füsiode juurde viia.
Ma tahaks Ironmanil osaleda, aga ma ei oska jalgrattaga sõita…

Ise sörkisin ( loe:veeresin) alles hiljuti elus esimest korda 15km, aga juba tahab Ironmanile ronida tshh tsiisas küll. Ma ei mõtlegi kohe ega aasta pärast, aga kunagi…

Ma ei oska vene keelt, aga olen vene keele olümpiaadil kolmanda koha saanud 😀 😀 😀 Tehke järgi !

Mida ma siin ikka tegelikult trükin. Vaatan  kurvalt korvi ja kahjuks pole ta ikka veel jalgu alla kasvatanud ehk pean ikka neid kapikesi täitma minema…deeem

ba6630309416326568998d12de65ac31
Mina jõuksi minnes ja lootes, et see tühi on…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s