London sa oled tore, aga mu süda kuulub…

Päev 1&2…

Noniii reisi teine päev, mis ma oskan öelda. Arvatavasti tegin vale arvestuse, aga oook alustame algusest…
Lennujaamas olin esimest korda vist natukene ärevam, sest ennem mind kui oma lendu ootasin, siis tühistati üks lend ära ja mõtlesin noooo tore…Igal juhul lennukissse sain ja parkisin end maha ja teatati et oiiiii meil on tiibadega veits probleeme hmmm. Sellel hetkel mõtlesin NJETTTTT, mina parkisin end siia maha ja siia jään, et proovigu vaid nüüd öelda,et vuttvuttt lend ei välju..hahaa õnneks väljus. Igal juhul oli see mu KÕIGE JUBEDAM lend. Esiteks pm terve lend oli turbulents njoo see pole hullu. Natukene võdistab kanni, mis seal ikka, aga need lapsed !!!! Palun andke mulle andeks nüüd mu pahameel, aga fkkkkkofffff…reaalselt poah. Tittesid oli väga…liiga palju.  Jah ma saan aru, et tore tahad teha perereisi või ise reisida ja pead oma kompsu kaasa võtma, aga kas tõesti otse sünnitusmajast ??? Osad olid lihtsalt seal väga väikestega ja nad lihtsalt röökisid..eii nad ei nutnud armsalt oma titenuttu, vaid röökisid nagu oleks kurjast vaimust vaevatud. Ma panin klapid pähe ja kuulasin muusikat, aga nad isegi karjusid mu muusika üle niii, et ühesõnaga heli neil jagus. Mul mingi hetk oli emadest nii kahju, sest mu kõrval olev ema mõõtis küll akna suurust ja oma peas mõtles, kuidas klaas purustada ja välja hüpata..haah. Üks laps ütles hästi kui lennuk maandus ja oli maha minemise hetk ( laps ise oli umbes kolme aastane) emme jätame X siia ja las lendab üksi koju tagasi. Mulle tundus, et ema korraks ka kaalus seda.  Teised noored, kes vähegi paaris olid ja mitte paaris jooksid igal juhul peale lendu kondoomi automaati tühjendama…olgu nali naljaks.
Esimene päev läks hästi või noh mis hästi…
PS! Tsau emme..mine tee endale üks tee ja ära järgmiseid kümmet rida vähemalt loe 😀 jaa ära helista, ma ei vasta 😀 😀 ! Mu pagas reisis Hiinasse või noh mitte Hiinasse, ma ei tea kuhu. Juba Tallinnas öeldi, et pagasit on liiga palju ja blablaaa ja muudkui teavitati, et kes soovib käsipagasit ikka ,,alla,, panna ja ilge kammajaa käis. Igal juhul ootasin lennujaamas ootusärevalt oma pagasit..muudkui ootasin ja ootasin…ise veits juba närvis ja teadsin, et mis saab edasi  ja kõik juba läksid ära, aga ma ikka ootasin kuni tuldi juba ise juurde ja küsiti piletit ja dokumenti ja öeldi tulge kaasa palun. Oehhh igal juhul minu pagas otsustas, et mingu ma põrgu ja tema minuga ei reisi ! Jah pagas  oli mujal, arvatavasti Tallinnas. Tegelikult oli suht savi, sest reisisin tühja kohvriga, aga krt ma alles aasta tagasi ostsin endale uue kohvri. Kuule emps..miks sa ohkad ja pead raputad, sa ei pidanud ju lugema neid ridu…Busteeeeed ! igal juhul täna sain oma pagasi kätte juba ja kõik korras.
Üürika võtmed leidsin ka väga kiirelt ja ma ei tea, mis hirmulood seal olid, et oioii kui keeruline leida. Natuke imelikus kohas olid ja kui su*imu*id vastu jalutasid, siis natukene mõtlesin hmm, aga muidu ei olnud miskit niiiiii raske leida. Infos oli kirjas, et oiii kui tulete võtmete järgi, siis takso viib teid tasuta ära. Ise mõtlesin, et ooo saan kohaliku taksoga ka ikka kohe ära sõita, aga öeldi,et ÜKS TUND JA NATUKE PEALE on ootejärjekord…Noup, lähen parem jala…. Läksin, siis jalutasin korterisse ja juba rongis mõtlesin, et fkkkk neil on teised pistikud ehk käisin teel korterisse ka poest läbi ja ostsin vahelüli?!? ma ei tea kuidas seda nimetatakse, aga noh, et elektrit saaksin kasutada..adapter?

Korter ise on mõnus kööktuba. Alguses mõtlesin, et võin pingviinid siia elama võtta, sest maru külm oli, aga natuke nokitsemist ja hetkel on toas 28 kraadi ! juheiii. Panin saunalinad akendele ette hahaaa, aga sealt puhus maru tuul ja noh soojapuhuri sain ka tööle. Alguses ma ei saanud elektrit või mõtlesin,et apppi läkski laadija katki, sest mul laadija selline, mis kõõlub elu ja surma vahel, aga tegelikult tuli pistikud eraldi lülitist tööle panna daaaaa..loll eestlane, kuidas sa ei teadnud seda.

Päev kaks mõtted…

* Ostsin täna endale kaardi, et ühistranspordiga muretult sõita ja sama hetk võtsin vastu otsuse, et täna liigun ainult jala ! HALB idee või noh oleks jalga võinud midagi mugavat panna. Mitte uued kingad, sest mu jalad surid. Iga samm oli nagu oleksin klaasi otsa astunud, aga mõtlesin,et pekkkki kui nii kaugele juba tulnud olen, siis nadi tagasi ka minna. Palusin kõrgemaid jõude, et mingi jalanõu pood mu teele ära eksiks, aga ofc nooot. Samas suvalises maaaluses kohas oli ülikonna pood..väga mõistlik. Tänavad olid väga puhtad ja ma tõsiselt kaalusin sukkade peal kõndimist.
Oleksite mu nägu näinud ja kuulnud hinge karjumas kui suvalisi tenniseid nägin. Ma reaalselt lendasin neid ostma, suva et liiga suured olid, aga oooh mu päeva parim ost ja leid. Panin kohe kassa juures jalga ja müüja täiega muigas.
20180109_200441

20180109_092622(1).jpg
See hetk kui tahaksid ennast kohapeal mõrvata kuna oled iseendaga teinud diili, et kui vähegi võimalik ei kasuta lifte ning  ei sõida eskalaatoriga…oeh

*Ma armastan uhkeid kirikuid ja losse või nagu mõelda, et need on käsitsi ehitatud ja millist ajalugu need seinad näinud on, et kui nad ainult rääkida suudaks ja siis käisingi täna Westminster Abbey’s ja oh MY GOOOOOOD!!! Pai mu hingele, aga see oli väga võimas ja ilus. Kuigi terve see aeg ma mõtlesin,et tahaks mõnelt haualt kaane pealt tõsta ja vaadata, kas kuninglikud luud ikka pikutavad nendes haudades või ei…okei nali…tglt mitte. Igal juhul kahju, et seal pildistada ei võinud, aga siiski väga äge ja kui tavaliselt ma piletit ostes tunnen, et mind röövitakse keset päeva, siis sinna ma oleksin nõus olnud isegi pealemaksma. Arvatavasti lähengi ühe korra veel.

*Käisin täna ka seal..oot kopeerin…Oxford Street is Europe’s favourite shopping area, making shopping in London easy and enjoyable and has more than 300 shops  Mul oli selline meeeh tunne seal..ootasin midagi palju enamat…ÄRA HELLITATUD !

*Pandora poes olid kõik tooted 50-70% all. Mu mõistus karjus eiiiiiiiii sul pole veel ehteid vaja, aga süda karjus jajaaaaaa. Mõistus võitis…seekord..muahahaa

*Homme lähen loomaaeda…jajaa ma tean, et hiljem kahetsen, aga mul on sinna pm. tasuta pääse ja pean minema, sest seal on Inglismaa kõige uhkem pingviini bassein ja täna avastasin, et seal saab osta pääsme pingviini juurde eraldi. Maksab umbes 75 eurtsa ja jälle mu mõistlik ajupool karjub EIIIIIIIIIIIII, see on kõigest pingviinile ,,pai,, tegemine, aga mu sisemine laps karjub MUIDUGI ma vajan seda. Miks elu nii raske on 😦 Viskan loosi…

*Avastasin oma 3 varbalt mega suuure villli, haaah ma isegi ei teadnud, et sellisesse kohta vill saab tekkida. Tahaks räigelt pildi panna, aga krt ei taha teile õudukaid ööseks tekitada 😀 😀 😀 😀

*Emme ära jälle loe…kui loed, siis oled 100€ võlgu ! haah mu pangakonto nr on EE07220022…ok nali.
Igal juhul käisin eile baaris ja tutvusin  paari kohalikuga (vist?!?)  ja lubasid täna või neljapäeval teha öötuuri, aga mu jalad on nii surnud, et kui lihtsalt mõtlen välja minemisele, siis nad nutavad vaikselt juba. Olete nutvaid varbaid näinud ? Vottt ei ole jaah..ega ma ka ei ole.

* Homme on Lion King muusikal..omg..apppiapppi hahaa. see on põhjus miks siia Londonisse üldse tulin 😀 EI NAERA !!!! Igal rumalal oma lõbud eksole…
Taipohhhhh kui see halb on  😦

*Pliiz,et järgmise 48h jooksul oleks ilusat ilma kasvõi üks päev, sest täna tahtsin sinna The View from The Shard minna või noh läksingi. Otsisin megalt kus krt sinna sisse saab oma haigete jalgadega ja siis leidsin ja juba rõõmustasin kuni öeldi…sry pilvine on, ei saaa. Sellel hetkel ma saatsin müüjat 10x igale poole koledatesse kohtadesse nagu tema oleks süüdi, et ilm kehv on eksole, aga siiski ! Okeiii oma mõtetes ainult saatsin.

20180109_120309

20180109_154016.jpg
Ükskõik, mis riiki minna siis alati Mäkis on kõige pikemad järjekorrad ja ma kunagi ei saa sellest aru. Krt söö oma kodumaal seda prügi endale sisse. Igal juhul täna 8.30 astusin õue ja enne seda sõin ühe jogurti ning umbes 16.00 paiku mu kõht andis märku, et hallllo rumal inimene kütus otsas, aga igal pool oli aind rämpsu müüjad ja juba vaikselt ärritusin kuna krt mingit burksi küll ei taha ja siis leidsin selle leti..ohh see arbuusi mahl oli niiiiiiiiiiiiiiiiiii hea !
20180109_200158
kaks plassmass tükki ja 200€ kulutatud nagu naksti. Miks ma siis juba 75€ oma pingule ei võiks kulutada 😀 😀 😀
20180109_170041.jpg
Kuidas näeb umbes 20€ toidupoes välja

* Kirjutada ma endiselt ei oska ehk palun vabandust kirjavigade pärast…* läheb nurka häbenema*

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s