Müüt või tegelikkus…?

Leidsin ühe artikli, et kui soovid kaalust alla võtta, siis unusta kohe need mõtted. Jäin neid lugema ja omaette muigama. Igal juhul kas siis müüt või tegelikkus? Lugu siin

* Homme algab uus elu, täna veel võin süüa kõike-Karm reaalsus !

Käsi püsti, kes on nii öelnud. Vottt milline kätemeri. Ma arvan,et olen miljon korda, okei triljon vms nii öelnud, et oooo täna lähen ja söön oma lemmik roogasid ja homsest hakkan toitumiskava jälgima. Iga kord kui selle mõtte eest 100€ saaksin, siis oleksin juba rikas valmis ! Ühesõnaga arvata on, et see lause on iga kaalulangetaja suust kõlanud või oma mõtetes vähemalt

* Ma võtan järgmise kahe nädalaga 5 kilo alla

Hahaaaa ma olen ikka ka proovinud imedieete jms. Boostinud jms. Tegelikult on nii,et mis kiirelt kadunud see veel kiiremalt tuleb tagasi. Umbes nagu palk, mis kuskile omaette uttu tõmbab.  Eesmärgid tuleks realistlikud seada, sest muidu kui eesmärgid ei täitu tekib masekas ja jälle leian ennast koos jäätisega. Johhhadii ma ausalt ütlen, et kes jäätise välja mõtles on nuhtlus !!! Kahju, et sellist seadustiku või teenust olemas ei ole,et jäätise ostukeeld 😀 😀 😀
Ühesõnaga mingi aeg oli mul ka nii,et vot nädala pean 1-3kg alla võtma ja kui ei võta, siis nutan patja ja olen õnnetu ja enesetunde parandamiseks lähen söön jälle seda neetud jäätist. Mul oli küll nii. Nüüd olen leppinud sellega, et see kaal ongi nagu Ameerika mäed.
Näiteks kui naiste suurim ,,õnnistus,, 1x kuus külastab või nagu üks tuttav ükspäev ütles, et kuuule kas sul on hetkel torude puhastus periood 😀 😀 :D, siis mu kaal tõuseb umbes 2kg.
Olen sellega leppinud ja võtnud hoopis eesmärgiks, et iga kuu peab kaal langema 3-5kg. See on järjekindlam ja vastupidavam, kui see, et iga nädalasel kaalumisel stressan ja suurest meeleheitest kitkun juukseid ära,et issand ei olnudki sellist kaalu langust nagu plaan oli. Ühesõnaga pikad eesmärgid on vettpidavamad. Vähemalt minu puhul !
Näiteks hetkel mul kaal seisab juba üle kahe nädala, aga ma ei paanitse, vaid tean, et nkn varsti kukub kolinal.
*Ma ei võta endale süüa tööle/matkale/mereäärde kaasa ja jätan söögikorra vahele

Haaaah jaaaaaaaa! Mul on tavaliselt nii, et kui libastun ja miskit muud söön, siis teise söögikorra jätan vahele. Arvan,et olen ilgelt kaval ja siis kcal loksuvad paika…hahaa. Nii äge on ikka iseendale valetada 😀 😀 😀 Tavaliselt kui Pärnust tulen, siis hommikusööki ma ei söö ja siis Tartusse jõudes luban iseendale rohkem, aga nooh puhas iseendale valetamine. Umbes nagu sama, et raudselt kui mul augustis puhkus, et siis on ilusad ilmad…

* Köögiviljad ja vesi ei täida kõhtu, neid on mõttetu tarbida

Vastupidi ! Seda olen küll tähele pannud, et kui joon rohkem, siis kõht püsib kauem täis. Õigemini ongi see, et väga tihti ajan ma janu ja nälja enda vahel sassi. Üleüldse kui tarbida regulaarselt vett, siis ka kaal langeb oluliselt paremini. Muidugi jooma peaks mõõdukalt!!! Mitte, et õhtul avastad, et ooooo pole täna veel joonud ja siis kallad korraga 3l endale sisse ja öösel jooksed maratoni wc uksega…Hmmm Kõigele lisaks köögiviljad ehk minu jaoks vabavara. Lisan ikka korralikult vabavara vist igalepoole ja vahepeal sellepärast teen endale liiiga palju sööki kaasa, kuna toit kubiseb vabavarast.

* Kui ahmid kiiresti “keelatud” toidud sisse, siis ei juhtu midagi– What?!?

Ma pole sellepeale isegi tulnud 😀 Ausalt, et kui söön kiiremini kui Bolt jookseb, siis kcal ei loe ? Umbes, et keha ei saa aru, et uus laadung saabus ? Eieieie kui ma söön miskit paska, siis ma naudin seda ikka nii, et päike ammu loojas ja jõuab uuesti tõusta ja loojuda, aga ma ikka söön oma jäätist veel.

*Kui ma alla võtan, siis olen endaga rahul ja hakkan ennast armastama

Oeh…Ma arvan, et see on kõige rohkem iseendale öeldud asi, et vot kui olen 10kg kergem, siis olen ju pooole õnnelikum ning armastan iseennast nagu narkar uut doosi. Olen selle teekonna läbi käinud. Jah kindlasti parem peegelpilt tekitab parema tunde ning lisab enesekindlust jne, aga tegelikult on nii,et kui sa iseennast ei armasta, siis keha on stressis ja juba kiusu pärast hoiab igat grammi väga väga kinni! Tehtud ja nähtud asi.

Ps! Mu naaber…kui sa seda loed. Tegelikult ma tean, et ei loe, aga siiski… VI**U, mida sul on niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii palju puurida, et sa kell 8.00 alustad ja lõpetad alles õhtul. Vahepeal lased puuril jahtuda ??? Ausalt okei nädal vms, aga sa puurid juba üle KUUUUUUUUUUUUUUUUUU, mida sa puurid seal ??? Naftat ? Kulda? Gaasi?
Ausalt üks päev tulin töölt ja olin siga väsinud ja õhtul pidin tagasi minema ja see tüüp puuuuuuris ja puuuuris ja lõpuks andsin alla ja läksin tööle varem, et ennem oma vahetust magada natukene, aga johhadi ausalt.  MIDA SUL ON SEAL PUURIDA ? Thx sain ennast väljaelatud 😀 😀 😀

Teine asi, mis mind muigama paneb, et käisin Rammsteini kontserdil nagu umbes veerand Eestit eksole, aga selle vahega, et mulle maksti peale, et ma sinna läheks 😀 ehk käisin seal tööl. Ülivinge oli, aga ausalt inimesed…MIDA V**** vol 2, sest te ostate pileti, mis ei ole just väga odav. Okeii raha rahaks, aga ta ei esine siin just igapäev  ja siis teile laulab Rammstein ja te passite õlle järjekorras…PÄRISELT ???

Teised, kes kaklesid ja teid visati välja..nagu ausalt ??? Rusikad ikka nii väga kipitasid, et oli vaja vehkida ja siis hädaldada, et miks välja visatakse.
Mina ei mõista inimesi, aga nooh ma ei peagi mõistma…

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s