Teeeele, mis sul viga on ?!?

Oeh..tükk aega mõtlesin, kas kirjutada või mitte, aga mõtlesin suva ! Kirjutan endast välja ja ehk hakkab kergem vms. Lootsin sellele. See postitus on  minu peas kaua haudunud ja eks nüüd ta siis tuleb. Paljud on mulle kirjutanud, et miks sa enam blogi ei kirjuta või miks instas enam pilte ei ole ?
Voot täpselt sellepärast, et ma ei tea mis juhtus…
Lihtsalt mind tabas negatiivne pilv või masendus. Kevad deprekas ?
Tegin toitumiskava,trenni ja enesetunne oli super. Ma nautisin seda, aga umbes aprilli alguses või teisel nädalal ma ei tahtnud MITTE MIDAGI !!! Tahtsin ainult tekk üle pea olla ja mitte midagi muud. Energiat ei olnud, koguaeg oli väsimus. Isegi kui magasin 14h järjest !!!
Siiani ma ei tea miks

tumblr_nv3vqrju5i1rqqjq1o1_500
Mina motti otsimas…

see nii oli või noh vb tean ka. Mul on ülivähe selliseid inimesi, kes on nn. minu inimesed ehk mul on palju tuttavaid, aga häid sõpru väga vähe. Ühe sellisega ma kasvasin lahku. Lihtsalt saatus tegi oma töö ja lihtsalt kasvasime lahku ja ma ei osanud seda enam parandada ja arvan, et see masendust tekitas sellist seisundit, kus mitte midagi ei taha teha ega olla. Toitumine oli nii ja naa. Olin 3kuuga allavõtnud 14,8 kg !!! AGA… selle perioodiga umbes 3kg olen tagasi ÕGINUD või söönud, ei ikka ÕGINUD. Käisin iga päev poes S*TTA ostmas, konkreetselt PASKA. Tundsin,et pean saama nüüd ja kohe mingit rämpsu. See nägi sedasi välja, et läksin poodi, ostsin 20€ väärtuses umbes jama, tulin koju. Sõin ja siis hakkasin nutma ja ennast haletsema, et milline p**s s**a ma lihtsalt olen ja saamatu d**** ma ausalt ei tea, mis juhtus. Lubasin, et oo see oli viimane kord ja see kordus 5 päeva järjest ! Nõiaring, millest ma ei osanud välja tulla ja olgu öeldud, et eelnevad päevad ostsin rämpsu kokku ja siis sõin 1-2 asja ära ja ülejäänud viskasin ära. Raha kulus vingelt…Sain aru, et see ei ole mina, aga ikka see muster kordus ja kordus. Ma ei tundnud toidu maitset. Lihtsalt sõin tegevuse pärast, mitte maitseelamuse pärast. See tekitas veel suuremat masendust, aga jah…

Ülivinge festivali nädal oli ja ma ei osanud seda nautida,vaid vedasin ennast välja, et mitte kodus haletseda ennast, aga siiski…oehh… Kusjuures festivali nädala ajal iga päev kulutasin 4500-500kcal. Oleks söönud ka normilt, siis oleks saanud kirjutada ülivinge kaalu kaotuse numbri, aga noooh…las olla. Põhiline on peale kukkumist uuesti tõusta ! Mul ei ole enam häbi öelda, et oo ma JÄLLE alustasin, vaid nüüd ütlen, et ma jätan, mitte ei alusta uuesti.
ÕNNEKS nüüd olen maal, teen restarti ja leian uue jõu ja positiivsuse ja hakkan otsast peale. See enesetunne ja energia, mis mul vahepeal oli, oli lihtsalt supper ! Nüüd on kuidagi raske olla ja vastik, tahan seda head enesetunnet tagasi ! Vahepeal sain nii palju komplimente jms, et olen muutunud, positiivne ja näen hea välja jms. Peab paika see,et kui oled enesekindel ja armastad iseennast, siis armastavad sind ka teised !  Tellisin isegi selle mingi detox vms pulbri ära, et mürgid kehast välja uhuda ja siis uuesti alustada !
See nädal ongi maal olemise nädal ja siis läheb lahti. Hakkan iseennast uuesti otsima. Õnneks on mul minu töö. Reaalselt ühe asja siin elus olen ikka täppi pannud ja leidnud eriala, mis tekitab rõõmu. Kodus haletsen ennast,et olen kasutu mõttetu prussakas, aga tööl olles, kasvõi kui ma suudan kellelegi abi osutada ehk aidata, siis on juba hästi ja lihtsalt meeldib mu töö. Kuigi Inglismaale ma ei saa, sest raha ma kokku ei korja, siis tahaks ikka leida 1-2kuu mingeid projekte, et lähed ja näed kuidas mujal asjad töötavad. Nii,et kes teab mingeid kursuseid vms, siis andke teada !
Üleüldse loodan, et kenad ilmad tulevad, sest see nädal mõtlen välja mingi väljakutse 😛 Arvatavasti on see seotud kõndimisega. Nii,et nagu surematu terminaator…i will back !
Motivation+9000+looking+for+an+epic+browser+game+join+me_c5a987_5245504.png

One Comment Add yours

  1. J says:

    😀😀😀😀 hea!!!

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s