Mis on usaldus ?!?

APPPI täna on nii imelik ülesanne või noh päeva punkt…hmmm

Ma olen üleüldse väga-väga kinnine inimene tegelikult. Enda suuremaid nn. saladusi või hingeasju naljalt juba teistele  ei räägi. Tegelikult on üldse palju asju, mida ma polegi mitte kellegile rääkinud. Mis on usaldus? Usaldus  on ikka see, kui tead, et võid oma südame purki panna ja kellegile selle hoida anda, sest tead, et ta hoiab ja kaitseb seda oma eluhingega. Ma arvan, et mu elus on KAKS inimest, keda ma usaldan pimesi. Tundub ikka maru vähe, aga see on reaalsus. K ja oma ema ja see ongi kõik. Muidugi võiksin vanaema ja isa ka sinna nimekirja lisada, aga millegipärast ei taha. Noh vanaema muidugi usaldaksin tglt ikka küll kui vaja oleks. Isa..isa on isa.  Ma olen nn. isa laps rohkem kui mu vend, aga siiski väga lähedased me pole või nagu südame sõbrad ei ole 😀 Mul on isast tihti raske, sest ta kasvas kodus kus oli töö töö ja veel rohkem tööd ja eks ikka liivakast määrab asjad ära ning ta on pigem materjalist kui muu. Materjalist heas mõttes, sest alati on meile kõik võimaldanud ja muretsenud, et kõigil hea oleks ning majapidamine korras, aga mis ma sellest ikka räägin.
Usaldus…
Tegelikul pole ma selline olnud, aga usaldasin ühte inimest pimesi ja pidasin teda enda parimatest parimaks sõbrannaks, aga jäin temast ilma või kas aeg lahutas meid või ma ei tea mis, aga tundsin kuidas mind reedeti ja kasutati ära. Mina temale tegin head, aga vastutasuks hakkas mu vastu ussitama ja kaotasin paar väga head inimest enda ümber tänu sellele ja sellepärast peale seda ma muutusin ikka väga-väga kinniseks inimeseks. Pigem olen selline nn. ülbe, aga tegelikult on see kaitsereaktsioon, sest ma ei taha inimesi enda lähedale lasta, sest kardan uuesti haiget saada. Ma ei taha pettumuse osaliseks saada ja parem hoiangi eemale.
Usaldust suudab tekitada kui õpitakse teineteist tundma ning teatakse teineteise eripära ja lepitakse sellega. Ema on ema. Enamus emasid armastavad oma lapsi ka siis kui nad mõrvarid vms. on. See on kuidagi looduse poolt paika pandud, et nii peab olema ja punkt, kuigi muidugi on jah erandeid.
K usaldangi ma sellepärast, et tema võtab mind sellisena nagu olen. Olen päris palju solvanud või nagu mitte meelega, aga nagu olen öelnud asju, mida poleks pidanud. Mul on vahest reaalselt filter puudu või oma arust teen nalja, aga teisele tundub see nähvamine vms. Mul on sellega tugevaid probleeme. Tegelikult oma inimestele ma ei ütleks kunagi kehvasti, aga vahest valesti mõistmist on ikka palju ja nagu teada, siis veel rohkem raskusi on mul vabandamisega ja nii siis ongi, et tavaliselt ma ootan kuni asjad lihtsalt ära lahtuvad ja teen nägu, et midagi pole olnud. Eks sees kriibib ikka päris tugevasti, aga ma lihtsalt ei oska vabandada…või ei taha. Ma ei tea kumb.
Ühesõnaga mis on usaldus? Sellele küsimusele ma pm. ei vastanudki, aga vastasin hoopis sellele, keda ma usaldan. Usaldus on lihtsalt see sisemine tunne, et tead et asi on õige ja ei teki mingeid erroreid seesmiselt
Südamest Aitäh K, et mind väljakannatad sellisena nagu ma olen…ma ausalt tglt ei taha halvasti kunagi öelda :/

Suvalised mõtted vol hmmmm….

* 40 päeva pärast lendan ma koju. Mitte, et ma loeks, aga telefon soovis täna õnne selle puhul hmmm

* Mu öövalved said otsa selleks kuuks !  Öösel mulle meeldiks ikka rohkem töötada. Rahulikum, sest rahvast kuidagi vähem ( mõtlen töötajaid, mitte patsiente) ning kuidagi nii äge seltskond oli

* Mu ülemus&juhendaja või noh kes nn. vastutab mu eest läheb puhkusele 😦 Sellepärast me ei saagi koos töötada, aga tal vahepeal paar päeva tööd, siis tõstis graafikut ümber, et me saaks koos olla ja see on supper 😛 Tõesti väga äge inimene ja hullult hästi seletab ja õpetab

* Mõtlesin, et lähen täna SUPERHÜPERmarketisse…olgu öeldud, et siin toidupoed on suht pisikesed ja ma ei tahtnud bussiga 30min loksuda, et Lidl minna. VALE OTSUS. Ma siiani tunnen veremaitset suus või raha. Mu poearve oli 80 € !!!!! Saate aru ? Ma mitu korda mõtlesin mida viiiulit ning nagu w*f ausalt ?!? Oleks ma siis ostnud midagi räigelt, aga eiii
Ma ei saa aru, mis nii palju läks jakahetsesin kohe, et oma odavpoodi ei roninud, sest seal oleks 30€ hakkama saanud oeh. Okei ostsin ühed sokid, mis on niiiiiiiiii pehmed ja mõtlesin, et oleks pidanud ühe paari veel kingiks võtma, siis majapidamistarbeid, sest pean koristama ja puhta veega ei küüri, aga ülejäänud asjad ?!? Ausalt mu kapp on ikka tühi, et oeh. Sinna ma enam ei lähe ! Lähen aind oma odavasse ja Poolakasse !

* Meditsiini postituse teen kunagi pikema ja põhjalikuma. Siiani mulle meeldib. Olen haiglas EMO-s ja kui tuleb kutse siis jooksen autosse, et kutsele minna ja see päris äge tegelikult, sest sellist passimist ei tule. Oskan juba ise vaadata, mida arst tahab ja siis teha ülesandeid. okei muidugi kergemaid !  Ükspäev arst tahtis, et pleura drenaaži laud laetakse ja ma sain aru sõnast pleura, aga edasi ei 😀 😀 😀 ja arstiga vaatasime siis tõtt kuni ta näitas skalpelli ja vajutas rinnale 😀 Siis sain aru, mida tahab. Lihtsalt see oli nii naljakas.
Muidugi osasid vereproove saadan ehku peale, sest  verekülvidel ma pole arusaanud, mis kleepsud peale settidele panema pean, aga noh siiani on vist jopanud 😀 Okei tglt mu spikker ka ikka 😛 Olgu öeldud, siis et arvutisüsteem on prantuse keeles ilmselgelt, aga oskan analüüse tellida ja saatelehte 😛

* Politsei on IGAL POOL. Nii kui keegi peksa saanud haiglasse tuuakse või siis niisama ma ei tea kes, siis kohe KOLM politseiniku kohal ja ootavad tulemused ära, et mis haigest saab. Ma pole siiani arusaanud, miks.

* Meil viiakse joodikud arrestikasse, siis siin viiakse joodikud&narkarid aind siis kuhugi kui nad on agressiivsed, aga muidu EMO-sse…ja nii ongi,et koridorid õhtul täituvad sulelistega ja nii nad siis põõnavad rahus enda und ja läbi une ujutavad oma kusega põrandaid. Mu arust nii absurdne süsteem ja töötajad ka ei salli seda, aga ütlesid, et nii on ja midagi teha ka ei saa.  Kujutaksite te ette, et kõik joodikud ja muidu imelikud Emo-sse tassitakse ? Mõeldamatu reaalselt

* Ükspäev toodi e*stasyt tarbinud naine EMO-sse ja ma siiani ei saa aru, et kas mu üle tehti nalja või ei. Igal juhul mu nn. ülemus küsis, et kas oled proovinud. Ütlesin ei ja ta ütles nii tõsiselt, et peaksid järgi proovima kindlasti…Mul oli hmmm mis asja ?
Ma siiani ei saa aru kas ta tegi mu üle nlaja või mõtles tõsiselt. Pigem viimast vist.

* Pu**itamised, tu*listamised, el*stamine ning üledoosid valve ajal on siin sama tavaline nagu Tartu turul pensionäri kohata või siis Pärnus sendi Vovat. A sjneti on?

* Olen arteriaalsed žgutti kasutanud kolme nädalaga  rohkem kui 3a koolituste jooksul  kokku ning kõigele lisaks ma pole kordagi oma LUMI valgeid riideid ära määrinud ! See on täielik kõrgema liiga tase juba

* Pean menti sõrmejälgi andma minema, aga ma ei taha minna :/

* Ostsin lennupiletid ära ja ma arvasin kohe,et kiiiiiiiiiiirustan, sest nüüd ikka mõtlen, et krt oleks võinud 1n varem ära tulla, et töökohaga valved paika loksuks, aga noh mis tehtud see tehtud ja ma ei saa pileteid tühistada 😦  Ausus ei maksa miskit, sest siine haigla ütles, et jaa muidugi võid minna 11ndal ära, aga noh mul olid piletid juba ostetud. Üleüldse nad suhtuvad minusse kuidagi teistmoodi või nagu, et ahh sul ju pole tagasiside pabereid. Tahavad aind, et ma neile hiljem kirjutaks enda kogemusest + ja – paneksin kirja, sest mu nn. ülemus, ütles, et juhtkond pidi mu pärast hirmul olema, sest olen esimene, kes nagu põhimõtteliselt ei ole tudeng ja samas olen praktikal, et nad ei oska õiget nimetust mulle anda ning kõigele lisaks võõrkeelne. Seda tagasiside lehte tahab  pigem siis mu ülemus ( edaspidi Ü-N ) et neile näidata, et pole midagi nii hull ja töötajad oskavad inglise keelt.

* Vihmahooaeg saabus siin ja see on nii masendav ! Kuidagi külm on õues pealekauba. Kuigi + 7 näitas, siis tundus nagu -15.

y

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s