Day 3&4

Ma eile ei teinud meelega postitust, sest kuidagi nüri oleks tulnud see.

Kus ma käinud olen ?

Eelmises postituses kirjutasin, et lapsena seadsin endale mingi eesmärgi. Ma ei tea kust see tuli või miks, aga jah. ELi liikmesriike külastada. Ma antud hetkel mõtlen, et arvatavasti laiendan seda eesmärki, et kõik Euroopa omad hoopis. Mõned võib olla mõtlevad, et kah eesmärk, et oleks siis, et ala USA-s kõik osariigid käin läbi vms, aga mulle ei meeldi kaugele lennata 😦 Ma ei tea miks, aga mulle tundub hirmus 10+h lennukis veeta. Igal juhul kindlasti reisin kaugemale ka, aga siiski põhirõhk kodu lähedal asuvad sihtkohad 😀

Tõmban lihtsalt tabeli ja tumedaks need riigid kuhu pean veel minema

Euroopa Liidul on 28 liikmesriiki:

Mul on mingi teema ka, et kogun tegelikult lippe, et nende riikide omasid, mida olen külastanud.  Igal juhul jah 8 riiki veel minna !  Türgis olen ka käinud muidu niisama.

Teiseks miks ma ei taha kaugele reisida, sest kui eesmärgi endale seadsin, siis ütlesin iseendale, et ennem kaugemale minna ei tohi kui need käidud 😛
KOHUTAV on muidugi see, et Brüsselist-Hispaaniasse lennukiga on näiteks heal päeval edasi-tagasi 30€, aga ma üritan sellest mõttest loobuda ja raha säästa parem. Üleüldse siit saab päris paljudesse kohtadesse lennukiga liiga soodsalt.  Ainult Eestisse maksa väike varandus ära reisimiseks -.-

Multikas ja miks ?

LÕVIKUNINGAS ilmselgelt !!! Ma võin seda siiani vaadata 😀  Sellepärast tihti ka enamus mu kasutatavaid pilte on sealt pärit. Miks ? Ma ei teagi, lihtsalt meeldib ja kõik. Seal on sisu tegelikult sees ja mõelda, et 1994a tehti, siis minu meelest üldse siis toodeti head kraami  !
Fun fact! Ma olen seda vaadanud julgesti üle 100x ma arvan, aga iga kord ikka nutt kurgus kui Simba issi surma saab ning siis kui Simba pahad ära ajab ning troonile astub ning looma pealuu veega allapoole vajub 😀 See on see koht, kus ma omaette nutta tihun.
tumblr_n2nyl5j8611rgcq0po1_500

Mul on isegi tattoo väljavaadatud sama teemaline… 😀

Ps ! haiglas läheb väga hästi *ptuiptuiptui*…liigagi hästi ma ütleks. Mu juhendaja ise teeb graafikuid ja kuna ta ise 5 ööd jutti, siis valinud endale ka seltskonna ehk siis teised õed ja lihtsalt väga äge on ! Muidugi väga väsitab, aga siiski vinge. Täna jäin koju tulles bussis magama peaaegu ja kodus vajusin koos jopega magama ja magasin 5h jutti nii,et silm ka ei pilkunud. Tõesti väga väsitav on, aga täna on REEEDEEE ja see tähendab actionit. Nad ütlesid, et nemad ei ole näinud reedet, kus nad saaks nsm olla, aga elame näeme ! Imelik on ka see, et siin visatakse välja palju inimesi aknast välja nagu mitte niisama aknast, mis avatud, vaid ikka läbi klaasi. Nad ise ka naeravad, et see kõlab imelikult, aga nii on. Aknast välja viskamine on siin sama tavaline nagu meil õhtuti RR mõõtmised.
Mina tahaks, et oleks palju sõite, sest siis aeg lendab. Eile näiteks elustasime ja 3h oli jälle minu elust minevik.  Meditsiinist mingi aeg kirjutan eraldi. Kultuur on erinev. Ikka väga !
Lihtsalt näiteks eile kahjuks ebaõnnestunult elustasime ja siis läks lahti hullumaja. Ühes majas elab mitu põlvkonda ja seal nagu kärbsed hakkasid langema ja siis avasime turgutus koha ja oaahhh. Seda oleks pidanud nägema, et arusaada. Osad kukkusid palvetama ja osad tahtsid ka lahkuda ja igal juhul ma ei tea mitu kiirabi seal lõpuks oli ja mitu politseniku, aga jah. Las olla.
Mulle ka hullult meeldib kiirabis sellepärast, et siis näeb erinevaid kodusid ! Ma olen nagu eesel aia vahel ausalt! Astun visiiti sisse ja kukun silmad punnis ringi vahtima nagu varas, et mida annaks võtta, aga ooh ei. Lihtsalt korterid&majad siin väga erinevad, et oleneb millisest kultuurist nad pärit on ja see nii äge, kuidas kodud ülesse ehitatud on.

Ps2! Mul tõesti on kirjavigu nagu sigu või nagu pensipäeval mutikesi turul, aga ma vabandasin sellepärast ja kes kaasa loeb see arusaanud juba, et jah tõesti ei oska kirjutada, aga ma ei oska paremini. Tõesti ei oska ja kuigi osadel vahepeal kukuvad silmad välja, siis pole hullu ! Andestage mu rumalus mulle. K lubas mulle Eestis eratundme andma hakata !

3 ööd veel minna, aga õnneks need on nv ööd ja ma tõesti loodan, et sõidame nagu segased ringi ja huvitavad sõidud. Nii hea on ikka kiirabis olla kui soovi korral saan niisama olla ehk vaatleja 😀 😀 😀
Ilma vastutuseta on kiirabi töö ikka päris mõnus 😛 Tglt koos vastutusega ka.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s